Maxon Ailesinin Yeni Üyesi: ZBrush

Maxon geçtiğimiz Aralık ayında Akademi Ödüllü heykel ve boyama yazılımı ZBrush\’ın üreticisi Pixologic firmasını satın aldı ve ZBrush\’ı ailesine kattı.

Dünya çapında saygın film stüdyoları, oyun geliştiriciler, tasarımcılar, reklamcılar ve bilim adamları tarafından kullanılan ZBrush’ın Maxon ailesinin yeni üyesi olduğunu Maxon Türkiye distribütörü olarak sizlere duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

ZBrush Hakkında:

ZBrush, dünyanın en saygın şirketleri ve sanatçıları için endüstri lideri bir 3D heykel ve boyama çözümüdür. Zbrush sektörün en iyileri olan Dune, Star Wars, Avatar, Marvel Universe, Game of Thrones, Lord of the Rings/Hobbit ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse tüm büyük stüdyo yapımlarında kullanılmıştır. Çok yönlü kullanımı onu Frozen, Tangled, Zootopia, Moana, Raya and the Last Dragon ve Encanto gibi animasyon yapımlarının ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir. Ayrıca ZBrush, Fortnite, God of War Franchise, Uncharted Franchise, Assassin\’s Creed Franchise, Far Cry Franchise, The Division Franchise ve daha fazlasını içeren Triple A oyunlarında da yaygın olarak kullanılmıştır.

Maxon CEO\’su David McGavran ; ‘’Birinci sınıf araç setlerini ve geliştiricilerimizi birleştirerek, yaratıcı sanatçıları sürekli genişleyen güçlü bir araç seti ile memnun etmeyi umuyoruz” dedi. Ayrıca Pixologic\’in kurucusu ve CEO\’su Ofer Alon ve ZBrush ekibinin bu satın almayla Maxon\’a katılmasından da heyecan duyduğunu belirtti.

ZBrush’ın Maxon ailesine katılmasıyla beraber markanın ürün satış ve eğitim süreçleri Maxon Türkiye distribütörü olarak FGA Mimarlık aracılığıyla ülkemizde faaliyet gösterecektir. FGA Mimarlık kurucu ortaklarından Fatih Gündoğdu bu iş ortaklığıyla ilgili şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de medya sektörü profesyonellerini alanının en iyi, en doğru ve en güçlü araç setleriyle buluşturma amacımızda ileriye doğru büyük bir adım daha atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top